115 x 120 GÜVENLİK KABİNİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

1-Karmod ekonomik kabin sistemini oluşturan tüm duvar ve çatı panelleri ( CTP ) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden tek cidarlı panel olarak imal edilmektedir.
2- Karmod ekonomik kabin 3 parcadan oluşur.Paneller birleştirdikten sonra antibakteriyal silikon ile yalıtarak su, kar, toz ve ses e karşı izolasyonu yanında hijyenik bir görüntü sağlamaktadır.
3- Karmod ekonomik kabini ( CTP ) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden yapılmış dış yüzeyi beyaz renkte parlaktır. İç yüzey sarı renkte ve elyaf desenlidir paneller atmosferik şartlara ve antikorrozif özelliğe sahiptir, yıkanabilir. Paslanmaz ,çürümez kolay temizlenir ve panellerin 400 kğ darbeye ve ağırlığa dayanabilir özelliklere sahiptir.
4- Karmod ekonomik kabinin oluşturan panellerini iç ve dış yüzeylerin + 50 derece güneşin ultravioleli karşı dayanıklı ve - 25 derece soğuğa dayanıklı dış yüzey neolu kırık beyaz renkte jelkot malzeme ile imal edilmektedir.
5- Karmod ekonomik kabinin alüminyum kapısı beyaz elokrostatik boya ile boyanmıştır. Kapısının üzerinde 4 mm kalınlığında normal cam vardır. Karmod kabinin panelin kapısında 3 adet menteşe ile monte edilmiş olup kapılarda KALE marka kilit kullanılmıştır. Kapının alt aynası poliüretanlı çift cidarlı panel kullanılmıştır. Kapı ölçüsü genişlik 58 cm yükseklikde 162 cm dir
6- Kabinlerimiz sabit pencere ve hareketli pencere diye ikiye ayrılır. Kabin pencere ölçüleri standarttır 3 tane penceresi vardır. 2 tanesi sabit ve 1 tanesi hareketli penceredir. Sabit ve hareketli pencereler ölçüleri aynıdır Genişlik :47 cm Yükseklik: 80 cm ölçülerindedir.
7- Ekonomik kabinlerinde yer döşemesinde 16 mm kalınlığında betopan malzeme üzerine boncuk mavi boya ile boyanmıştır.
8- Karmod kabin içinde komple sıva üstü elektrik tesisatı döşenmiştir. Kabinin köşelerinde 16 A otomatik SİMENS marka sigorta ve VİKO marka topraklı priz, anahtar kullanılmaktadır. Kabinin tavanında 40 lık ampullü VİKO marka aydınlatması armatörü vardır.
9- Karmod kabin TSEK ve ISO 9001 – 2000 belgeli ve marka tescillidir. Kabinler Sanayi Sicil Belgeli , Ticaret odasından ve Patent enstitüsünden onaylı Tescilli markalıdır.
10- Kabinler imalat ve işçilik hatalarına karşı en az 1 Sene garantilidir.
11- Alıcı kişi Sipariş verirken karmod kabinin kapı ve pencere konumları ve yönlerini alıcı kişi kesinlikle bildirmelidir.
12- Montaj Alıcının yapacağı işler aldığınız kabinin ölçüsünde 10 cm yüksekliğinde beton dökülüp beton zemine dökümün de kabinin köşelerine gelecek şekilde betonun içine 10 x 10 cm lik ahşap takoz yerleştirilir beton kuruduktan sonra kabinin içinden 4 köşesinden takoza veya betona isabet ederek 4 adet dübel ile sabitlenmesi ve dışarıdan elektrik ve su bağlantısı alıcı kişi tarafından yapılır.
13- Karmod kabinler üzerine karmod markalı alüminyum ve yapışkan etiket vardır. Kabini üzerindeki etiketler çıkartıldığı zaman Karmod kabin garanti kapsamından çıkar.
14- Karmod kabinler teslimat İSTANBUL içi şirketimize aittir İSTANBUL dışı alıcıya aittir. Kabin teslimi kamyon üzeri olup kamyon yanaştığı yere kadar teslim edilir. Kabin yerleşmesinde veya konulacağı sıkıntılı yerlerde duvar atlatılması ve uzak yere koymalarda vinç gerekiyorsa vinç ücreti ve aktarmalar alıcıya aittir.